Snack: Aaaamazing Homemade Beneficial Nut Butter

When you have seven people eating out of one fridge, getting creative about cost-savings becomes essential when it comes to snacks. At $10+ for a 12 oz. jar, feeding a … Continue reading Snack: Aaaamazing Homemade Beneficial Nut Butter